Menu Zavřeno

Bruselské impérium musí být zničeno! Gratulace dr. Šešeljovi

Evropský parlament ve čtvrtek 27. listopadu 2014 na základě chorvatské iniciativy schválil rezoluci, kterou odsoudila předsedu Vojislava Šešelja, který byl nedávno po letech protiprávního věznění propuštěn. „Slovutní“ páni europoslanci jsou znepokojeni nejen rozhodnutím haagského tribunálu, ale i tím, že se bývalý vicepremiér okamžitě po svém návratu do Srbska zapojil do politických aktivit své strany.

Národní demokracie, která je českým partnerem Srbské radikální strany, i další níže uvedené vlastenecké organizace by tímto prohlášením – Bruselu navzdory – nejprve chtěly co nejsrdečněji poblahopřát Vojislavu Šešeljovi k jeho návratu domů a popřát mu hodně zdraví a sil do následujících měsíců.

Ani v nejmenším se neztotožňujeme s rezolucí přijatou Evropským parlamentem, již vnímáme i jako nátlak na haagský tribunál, což je poměrně úsměvné, uvědomíme-li si, že on sám je politickým nástrojem v rukou amerických tajných služeb, jenž posloužil západním plánům na likvidaci Jugoslávie a Srbska. Rezoluce je ale zároveň očividným nátlakem na současnou srbskou vládu, která je ve zmíněném textu kritizována za nečinnost a lhostejnost k „nesnášenlivým“ a „podvratným“ aktivitám dr. Šešelja.

Chápeme, že politické elity „bruselského impéria“ jsou znepokojeny všemi, kteří se hlásí k vlasteneckým a konzervativním hodnotám bez ohledu na to, z které evropské země jsou. A Vojislav Šešelj je bezpochyby jednou z hlavních tváří odporu proti Evropské unii, globalizaci a americkému hegemonismu. Prohlášení Srbské radikální strany z 27. listopadu o nutnosti rozpuštění Evropské unie proto plně podporujeme, protože dobře víme, že právě ona je největší překážkou svobody a obrody našeho kontinentu a jeho národů.

Ať žije bratrský srbský národ!

Ať žije dr. Šešelj!

Ať žije svoboda!

 

Národní demokracie

Evropská fronta solidarity pro Kosovo

Vlastenecká fronta

České hnutí za národní jednotu

%d bloggers like this: